PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

FAR´N´HATE A DEAD LABEL NA KONCERTECH V ČR

vandaalfestŠpanělská metalcorová smečka Far’n’Hate se letos již potřetí vrací za svou rozrůstající se rodinou fanoušků do Česka! Své fanoušky si Far’n’Hate získali nejen strhující pódiovou show plnou energie a komunikace s fandy. Pokud by se tedy někomu jejich zdála hudba „nudná“, doporučujeme live vystoupení, které veškeré předsudky zničí. Tolik elánu, energie, drsnosti a agresivity v hudbě jen tak lehce nenajdete. I to, že Far’n’Hate´již odehráli více jak 200 velkých koncertů nejen na evropském kontinentu svědčí o tom, že jdou správným směrem a fanoušci je milují.

Společně s Far’n’Hate vrací také irská hardcorová kapela Dead Label, která sice vznikla teprve v roce 2008, ale i tak už má za sebou velmi bohatou minulost. Mezi nejvýznamější události se dá jistě počítat support na dvou koncertech Machine Head. Vletošním roce vydali své debutové album s názvem „Sense of Slaughter“ u společnosti Nuerra Records.

Far’n’Hate a Dead Label se v listopadu společně vrací na místo činu, a to do Pohoří na zimní verzi Agressive Music Festu, který nese název Winter Agressive Fest. Předtím však společně vystoupí v Opavě a na VanDaalFestu v Novém Jičíně.

Nenechte si ujít především minifestival v Novém Jičíně, kde s oběma kapelami vystoupí slovenští Doomas a thrashoví B.B.R. Součástí této akce bude navíc after párty s oslavou narozenin Petera Beťka, frontmana kapely Doomas.

Zastávky turné jsou následující:

14.11. – Core World v Opavě – info zde

15.11. – VanDaalFest v Novém Jičíně – info zde

16.11. – Winter Agressive Fest v Pohoří – info zde

Videopozvánky najdete zde, zde a zde.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »