PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

NA MEGAPLAKÁTU V SRPNOVÉM PAŘÁTU ROTTEN SOUND

71 - plakát Rotten SoundDlouhých pět let muselo uplynout, než se ROTTEN SOUND rozhodli do světa vystřelit následovníka „Cursed“. Přitom sestava se od poslední desky nezměnila, jediný viditelný rozdíl je nový label. Těžko říct, proč se Relapse vzdali jednoho z nejlepších grindcorů posledních dvou dekád, každopádně Season Of Mist touto akvizicí neprohloupili.
Nezainteresovanému posluchači to tak možná nepřijde, ale ROTTEN SOUND jsou kapela, jež prochází postupnými proměnami. Po maximálních masakrech „Murderworks“ a „Exit“, kdy těžce šlapali na paty třeba takovým NASUM, se na „Cycles“ – ač Finové – jemně přiklonili k tradičnějšímu švédskému zvuku. Nejen zkreslením kytar, ale také častějším zapojením pomalejších death metalem načichlých pasáží nebo rovnou celých songů. Na druhou stranu, CARCASS měli na klasický švédský death metal v počátcích velký vliv, takže to nakonec dává celé smysl, protože kruh se tímto uzavírá. U ROTTEN SOUND tento „trend“ pak pokračoval i na následujícím „Cursed“.

Pokud máte rádi hudbu ROTTEN SOUND a třeba i jejich letošní album, určitě vás potěší jejich megaplakát formátu A2 v novém Pařátu! Ten vyšel 20. srpna.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »