PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

NA MEGAPLAKÁTU V SRPNOVÉM PAŘÁTU BUDOU TAKÉ A FOREST OF STARS

Páté album a logický posun v čase. Tedy vítejte v roce 1898. Klub gentlemanů je připraven na další půlnoční představení mistrovského díla A FOREST OF STARS (AFOS). Na základě předchozí tvorby už tušíme, že se můžeme těšit na další dekadentní hudební přísun z časů viktoriánské Anglie, jehož hlavní devizou jsou bizarní, až hypnotické melodie.
19. století se britským AFOS stalo souzené. Z dřívějších čtyř studiových počinů už víme, že se tito „podivíni“ přesouvají časem zpět a s sebou si berou moderní techniku. Představují svět, jak by mohl vypadat před 120 lety, kdyby naši předkové znali slova avantgarda, black metal… i když ona by vlastně stačila i elektrická kytara (úsměv). Bubeník The Gentleman říká: „Tehdejší skladatelé neměli takové možnosti jako my. Nechceme je kopírovat: podle dochovaných záznamů jejich života se pokoušíme oživit myšlenky, které by mohli mít v této době. Ale také nemuseli. Z toho zase vyplývá, že si chceme hlavně zachovat vlastní tvář.“

83. číslo Pařátu, který bude obsahovat megaplakát formátu A2 inspirovaný novou deskou AFOS, vyjde 24. srpna. Finální verzi plakátu však zveřejníme až několik dnů před vydáním.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »