PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

NA MEGAPLAKÁTU V PROSINCOVÉM PAŘÁTU I DYING PASSION

V roce 1996 byly položeny základy kapely DYING PASSION, která na sebe poprvé výrazně upozornila na začátku roku 1999. A od té doby má za sebou řadu podařených nahrávek, koncertů, videoklipů.

V roce 2014 jsme v Pařátu zveřejnili v Pařátu třídílný seriál o tehdy zrovna plnoletých DYING PASSION, který končil těmito slovy: „Na bilancování  kariéry téhle svébytné kapely je ještě brzy, věřme, že to Zuzana, Standa a ostatní potáhnou ještě řádku let, nicméně náš seriál je zatím u konce a tak nezbývá než nechat ještě jednou promluvit kytaristu Standu Jelínka, jehož slova další komentář nepotřebují: „Já jsem za ty roky strašně rád, bylo mi ctí poznat spoustu lidí z této branže a našel jsem tu pár opravdových kamarádů. Dnes už mi je jasné, že nebudeme ,slavní a bohatí‘, ale o to tady vůbec nejde. Uvědomuji si, že působení v kapele mě dokáže přivést na jiné, příjemnější věci, než zažívám v běžném životě. Samotná tvorba hudby je pro mě taky hodně důležitá, nazval bych to terapií.“

Kola osudů se točí dál. DYING PASSION připravili novou desku, nové turné a v prosincovém Pařátu najdete jejich megaplakát formátu A2. Přesněji řečeno od 20.12. 2016.

 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »