PAŘÁT Magazine
Tištěný časopis o metalové hudbě

Trvalé slevy pro předplatitele Pařátu

Děkujeme všem předplatitelům Pařátu za jejich důvěru. Aby měli i něco navíc, všichni, kdož si v Pařátshopu objednají zboží nad 1000 Kč (bez poštovného) navíc dostanou slevu 10%, která se jim odečte při naší zpětné odpovědi.

Ovšem pozor, sleva se týká pouze jednoho kusu z každého zboží. Pokud si někdo objedná více kusů u merchandise z jednoho motivu (např. 5x stejné triko Marduk, a nezáleží na velikosti, nebo dvě trička Marduk a mikinu toho stejného motivu, případně 2x stejnou desku Obituary), každý druhý kus stejného motivu už bude účtován za plnou cenu. To samé platí, pokud si někdo nějaké zboží objedná v lednu a to samé i v dubnu. Podruhé už to je za plnou cenu. Sleva skutečně platí pouze pro předplatitele, do jejich sbírek, ne pro okruh dalších přátel.

Pokud budete něco objednávat a adresa doručení se nebude vztahovat na jméno, na které máme vedeno předplatné Pařátu (např. budete chtít balík poslat k rodičům, prarodičům), ono jméno předplatitele (tedy svoje) vždy někde uveďte v poznámce! Nestačí jen, aby se shodoval e-mail. Jedině tak vás náš systém může identifikovat a vyjede vám slevy za předplatné! Sleva vám bude odečtena při naší zpětné odpovědi, nikoliv automatické, která k vám dorazí během pár vteřin od dokončení objednávky.    

Děkujeme a věříme, že si z naší bohaté nabídky vyberete a nízké ceny z našeho shopu se pro vás stanou ještě nižšími!

Translate »