PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

Trvalé slevy pro předplatitele Pařátu

Děkujeme všem předplatitelům Pařátu za jejich důvěru. Aby měli i něco navíc, všichni, kdož si v Pařátshopu objednají zboží nad 1000 Kč (bez poštovného) navíc dostanou slevu 10%.

Ovšem pozor, sleva se týká pouze jednoho kusu z každého zboží. Pokud si někdo objedná více kusů u merchandise z jednoho motivu (např. 5x stejné triko Marduk, a nezáleží na velikosti, nebo dvě trička Marduk a mikinu toho stejného motivu, případně 2x stejnou desku Obituary), každý druhý kus stejného motivu už bude účtován za plnou cenu. To samé platí, pokud si někdo nějaké zboží objedná v lednu a to samé i v dubnu. Podruhé už to je za plnou cenu. Sleva skutečně platí pouze pro předplatitele, do jejich sbírek, ne pro okruh dalších přátel.

Sleva bude automaticky odečtena a formou automatické odpovědi obratem doručena pokud se do Pařátshopu přihlásíte stejným mailem, ze kterého jste vytvořili svoje předplatné. A samozřejmě pokud se bude vaše jméno shodovat s tím, co máme v databázi.   

Pro automatické vepsání slevy v objednávce je však nutné dodržet tento postup: Nejprve vyplňte samostatnou objednávku s předplatným, dle instrukcí odešlete příslušnou částku, vyčkejte na naše potvrzení o aktivaci předplatného a teprve potom se vám v další objednávce nad 1000 Kč (bez poštovného) odečte sleva. Pokud nakombinujete v jedné objednávce předplatné i další tituly, sleva se vám neodečte.

Děkujeme a věříme, že si z naší bohaté nabídky vyberete a nízké ceny z našeho shopu se pro vás stanou ještě nižšími!

Translate »