PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

Informace pro slovenské čtenáře

Od 6.6. 2021 jsme pro Slovensko zrušili rozesílání samostatných Pařátu bez poštovného. Info článek na toto téma čtěte ZDE

Pařát na Slovensku také není k dostání na novinových stáncích, ovšem to vůbec není negativní zpráva. V případě zájmu vám Pařát pošleme přímo ze Slovenska – to znamená neplatíte poštovné, nikam nemusíte chodit, Pařát vám dojde přímo do schránky. Po vyplnění formuláře zde uhradíte částku 6 E + 2,99 E doporučená pošta na slovenský účet, jehož číslo vám společně s variabilním symbolem příjde automaticky po úspěšném odeslání objednávky. Pokud s vydáním Pařátu zároveň chcete poslat něco z Pařátshopu (listujte nabídkou ZDE), cena poštovného zůstane stejná. Je totiž paušální, ať už si objednáte jedno číslo Pařátu nebo 50kilový balík s CD, LP, merchem. Na Slovensko neposíláme dobírky!

Pařát vychází co dva měsíce (vždy 20.2., 20.4. atd). Jeho předplatné si lze zřídit i na rok, od kteréhokoliv čísla. Roční předplatné činí 24 E (jedno číslo pouhé 4E včetně poštovného). Tím zároveň získáváte slevu 10% na případné veškeré objednávky z Pařátshopu přesahující částku 1000 Kč (bez poštovného – info zde). Pařát je předplatitelům na Slovensku doručen do 5 pracovních dnů od vydání v Česku. Nicméně Pařátshop funguje pro okamžité rozesílání pouze z Česka. Ze Slovenska rozesíláme přibližně jednou za dva týdny, o přesných termínech zaslání informujeme individuálně. Cena doporučeného poštovného je stejná jako v Česku, tedy po přepočtu 2,99 E.

Pokud jste zde nějaké informace nenašli, není vám něco jasné, ptejte se na emailu redakce@paratmagazine.com, rádi vám odpovíme.

Také můžete využít objednávkového formuláře.

Translate »