PAŘÁT Magazine
Tištěný časopis o metalové hudbě

Informace pro slovenské čtenáře

Pařát na Slovensku také není k dostání na novinových stáncích, ovšem to vůbec není negativní zpráva. V případě zájmu vám Pařát pošleme přímo ze Slovenska za cenu stejnou, za jakou byste koupili na stáncích – to znamená neplatíte poštovné, nikam nemusíte chodit, Pařát vám dojde přímo do schránky. Po vyplnění formuláře zde uhradíte částku 5 E (v případě zaslání doporučenou poštou 6 E) na slovenský účet, jehož číslo vám společně s variabilním symbolem příjde automaticky po úspěšném odeslání objednávky. Pokud s vydáním Pařátu zároveň chcete poslat něco z Pařátshopu, objednávejte zde. Na Slovensko neposíláme dobírky!

Pařát vychází co 2 měsíce (vždy 20.2., 20.4. atd). Jeho předplatné si lze zřídit i na rok, od kteréhokoliv čísla. Roční předplatné činí 24 E. Tím zároveň získáváte slevu 10% na případné veškeré objednávky z Pařátshopu přesahující částku 1000 Kč (bez poštovného – info zde). Pařát je předplatitelům na Slovensku doručen do 5 pracovních dnů od vydání v Česku. Nicméně shop funguje pouze z Česka, objednané zboží můžeme poslat buď kdykoliv za tarif mezinárodní pošty, nebo (a to je určitě ta lepší varianta) přímo ze Slovenska každé 2 měsíce, když rozesíláme Pařáty. To už je pak za stejné peníze, jako v Česku (69 Kč při úhradě bankovním převodem, 99 Kč dobírka – přepoštěte na Eura).

Pokud jste zde nějaké informace nenašli, není vám něco jasné, ptejte se na e-mailu redakce@paratmagazine.com, rádi vám odpovíme.

Také můžete využít objednávkového formuláře.

Translate »