PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

Informace pro slovenské čtenáře

Od 6.6. 2021 jsme pro Slovensko zrušili rozesílání samostatných Pařátu bez poštovného. Info článek na toto téma čtěte ZDE

Pařát na Slovensku také není k dostání na novinových stáncích, na Slovensku nemáme žádné distributory, ovšem to vůbec není negativní zpráva. V případě zájmu vám Pařát pošleme přímo ze Slovenska – nikam nemusíte chodit, Pařát dorazí doporučenou poštou přímo do vašich rukou. Po vyplnění formuláře zde uhradíte částku 6 E + 2,99 E doporučená pošta na slovenský účet, jehož číslo vám společně s variabilním symbolem přijde formou automatické odpovědi ihned po úspěšném odeslání objednávky. Pokud s vydáním Pařátu zároveň chcete poslat něco z Pařátshopu (listujte nabídkou ZDE), cena poštovného zůstane stejná. Je totiž paušální, ať už si objednáte jedno číslo Pařátu nebo 50kilový balík s CD, LP, merchem. Na Slovensko neposíláme dobírky!

Pařát vychází co dva měsíce, od čísla 102 nově každý lichý měsíc 20tého (od ledna 2010 do srpna 2021 to bylo každý sudý měsíc 20tého) to znamená 20.11., 20.1. a tak dále. Roční předplatné Pařátu si lze zřídit od kteréhokoliv čísla, činí pouze 24 E, což znamená pouze 4 E včetně obyčejného poštovného. U zasílání doporučenou poštou činí částka za roční předplatné pouze 28 E. Tím zároveň získáváte slevu 10% na případné veškeré objednávky z Pařátshopu přesahující částku 1000 Kč (bez poštovného – info zde). Pařát je předplatitelům na Slovensku doručen do 5 pracovních dnů od vydání v Česku.

Pokud jste zde nějaké informace nenašli, není vám něco jasné, ptejte se na emailu redakce@paratmagazine.com, rádi vám odpovíme.

Také můžete využít objednávkového formuláře.

Translate »