PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

Distribuce

Časopis Pařát měl distribuci na novinových stáncích pouze od února do října roku 2010. Pak jsme jednoduše zjistili, že se nám to nevyplatí. Pokrytí stánků nemohlo být maximální a jelikož prodej na nich stále klesal a prodej přes internet šel stále nahoru (při platbě bankovním převodem neplatíte žádné poštovné), rozhodli jsme se téměř výhradně pro zasilatelskou službu. Pokud byste měli problém s pořízením Pařátu, nejspolehlivěji seženete přes redakce@paratmagazine.com. Případně mrkněte do sekce “Vydaná čísla”, kde najdete i obsah starších vydání a potom přejděte do Pařátshopu zde, kde v sekci Časopis Pařát najdete seznam dostupných vydání. V případě objednávky, ve které budou “jenom” Pařáty, neúčtujeme poštovné. U této varianty ovšem neexistuje dobírka. Na dobírku z Pařátshopu posíláme pouze objednávky, v nichž není žádné vydání Pařátu. Vedou nás k tomu logistické důvody.

Pokud byste měli problém Pařát sehnat, obraťte se přímo na nás. Požadované číslo (čísla) vám zašleme bez poštovného (netýká se dobírky), tj. za cenu stejnou, za jakou byste pořídili v síti PNS. Veškeré další informace najdete na tomto odkazu.

Zájemci o předplatné ze Slovenska klikněte zde a potom případně pište na redakce@paratmagazine.com, kde vám budou další podrobnosti sděleny individuálně.

Translate »