PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

Distribuce

Časopis Pařát měl distribuci na novinových stáncích pouze od února do října roku 2010. Pak jsme jednoduše zjistili, že se nám to nevyplatí. Pokrytí stánků nemohlo být maximální a jelikož prodej na nich stále klesal a prodej přes internet šel stále nahoru (při platbě bankovním převodem neplatíte žádné poštovné), rozhodli jsme se téměř výhradně pro zasilatelskou službu. Přejděte do Pařátshopu zde, kde v sekci Časopis Pařát najdete seznam dostupných vydání.

Pařát vychází co dva měsíce, od čísla 102 nově každý lichý měsíc 20tého (od ledna 2010 do srpna 2021 to bylo každý sudý měsíc 20tého) to znamená 20.11., 20.1. a tak dále. Roční předplatné Pařátu si lze zřídit od kteréhokoliv čísla, činí pouze 599 Kč, což znamená pouze 100,- včetně obyčejného poštovného. U zasílání doporučenou poštou činí částka za roční předplatné pouze 699,- Tím zároveň získáváte slevu 10% na případné veškeré objednávky z Pařátshopu přesahující částku 1000 Kč (bez poštovného – info zde).

Pokud jste zde nějaké informace nenašli, není vám něco jasné, ptejte se na emailu redakce@paratmagazine.com, rádi vám odpovíme.

Translate »