PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

Koupě a Předplatné

V roce 2021 magazín Pařát vychází i nadále v periodicitě 2 měsíců. Samozřejmě v celobarevném vydání s velkými plakáty A2 a jedním originálním albem kapely. Od 6.6. 2021 jsme zrušili zasílání Pařátů bez poštovného. Cena jednoho čísla počínaje číslem 100 činí v běžném prodeji 150 Kč + doporučené poštovné 69 Kč nebo dobírka 99 Kč. Jedná se o paušální částku, ať už si objednáte jedno číslo Pařátu nebo 50 kilový balík s CD, LP nebo merchem, částka za poštovné zůstane pořád stejná. Na Slovensku je uvedená částka v přepočtu na Eura. Ovšem na Slovensko neposíláme na dobírku.

Pokud chcete Pařát bez shánění dostávat pravidelně až domů do schránky, není lepší volba, než si zřídit předplatné, které na 6 čísel činí 599 Kč. Začít můžete od kterého čísla chcete.

Po úspěšném odeslání objednávky vám přijde její automatické potvrzení a údaj k platbě. Jakmile potvrdíme přijetí platby, zásilka je odeslána a vaše předplatné aktivováno. Prostřednictvím e-mailu, z něhož bylo předplatné vytvořeno, se přihlásíte na www.paratshop.cz a při objednávce nad 1000,- bez poštovného vám můžeme nabídnout v Pařátshopu ještě lepší ceny už tak levných produktů.

  Jméno(vyžadováno)

  Příjmení(vyžadováno)

  Ulice + č.p.(vyžadováno)

  Město(vyžadováno)

  PSČ(vyžadováno)

  Stát (vyžadováno)

  Email(vyžadováno)

  Telefon(vyžadováno)

  Způsob platby (vyžadováno)

  Objednávám:

  Předplatné časopisu Pařát, čísla 77-82 / 599 Kč
  Předplatné časopisu Pařát, čísla 77-82, doporučeně / 699 Kč
  Předplatné časopisu Pařát, čísla 76-81 / 599 Kč
  Předplatné časopisu Pařát, čísla 76-81, doporučeně / 699 Kč
  Časopis Pařát, číslo 77, bankovní převod / 120 Kč
  Časopis Pařát, číslo 77, dobírka / 190 Kč
  Časopis Pařát, číslo 77, doporučeně / 150 Kč
  Varianta zde neuvedená (prosíme napište ji do níže uvedeného okna)

  Zanechte nám zprávu

  Zájemci o předplatné ze Slovenska prosím pište taktéž na redakce@paratmagazine.com, kde vám budou další podrobnosti sděleny individuálně.

  Translate »