PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

VYCHÁZÍ VINYLOVÁ REEDICE PRVNÍHO ALBA V.A.R. Z ROKU 1992

Leták1Znovu vydání prvního alba V.A.R. po 30 letech se z říjnového termínu posunulo už na srpen! Vinyl je tak připraven na cestě k vám!

V.A.R. už burácí více než tři desetiletí a právě letos se „propili“ ke kulatým narozeninám svého prvního a zcela zásadního alba „Personal Destruction“, jehož název byl inspirován dopravní nehodou, kterou kapela krátce před vydáním prodělala.
Spolupráce Pařátu s V.A.R. trvá už od roku 2014, za tu dobu došlo k vydání dvou řadových alb, několika reedicí a loni dokonce došlo i na tributní album pro V.A.R. s názvem „Variatorum“. V jubilejním čísle 100 (červen 2021) byl kapele věnován největší prostor, jaký kdy Pařát v rámci jednoho vydání některé kapele věnoval.

Kdo by neznal „Vratislav“ a „Prdel Evropy“? Dvě skladby z prvního alba, které V.A.R. hrát prakticky musí; jsou to jejich poznávací songy. Za 33 let, co existují, je na žádném koncertě nevynechali.

Vinylová reedice „Personal Destruction“ čítá celkem 16 songů, je vyvedena v gatefold verzi, s novým obalem, novou grafikou a na 180 gramovém černém vinylu. Objednávat můžete v Pařátshopu ZDE.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »