PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

V DUBNOVÉM PAŘÁTU VYDÁME DEBUTOVÉ ALBUM DESIRE FOR SORROW

Ne letošní rok chystáme do Pařátu alba Česko-Slovenských tvrděmetalových kapel, jejichž kořeny ve dvou případech sahají až do konce 80.let a celkově vzato se jedná o kapely, které si minimálně na tuzemské scéně vydobyly respekt, platí za zavedené a uznávané pojmy.

DFSTedy až na jednu výjimku, kterou jsou jihočeští DESIRE FOR SORROW. Pokud jste o nich doposud nikdy neslyšeli a máte rádi black metal ve stylu CRADLE OF FILTH 90. let, zkuste kapele na chvíli věnovat pozornost a určitě toho času nebudete litovat. Podobnou (kvalitní) hudbu totiž na české scéně momentálně žádná jiná kapela nedělá, navíc DESIRE FOR SORROW na to, jak krátce hrají, působí skladatelsky velmi vyzrále a podle nás se jedná o velký příslib do budoucna.
DESIRE FOR SORROW se zformovali teprve v roce 2009, hned o rok později na sebe upozornili prvním demáčem a v letošním roce nadejde čas pro debutové album, které bude obsahovat jedenáct skladeb „upírského“ black metalu s velmi stylovým vokálem. Pro jeho natočení se DESIRE FOR SORROW vypravili do známého moravského studia Šopa. CD bude k mání od 20. dubna v 57. čísle Pařátu za klasicky lehce dostupných 102,- včetně poštovného.

Dvě skladby z připravované desky DESIRE FOR SORROW si můžete poslechnout zde, na videoklip ke skladbě „Stay Primitive“ koukejte zde a kompletní informace o kapele, která před pár dny vyhrála základní kolo soutěže MetalGate Massacre a postoupila tak do semifinále (držíme palce), najdete zde.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »