PAŘÁT Magazine
Tištěný časopis o metalové hudbě

SVÝCH 30 LET V.A.R. OSLAVÍ VYDÁNÍM NOVÉHO ALBA „… Temná“. UŽ 20. ŘÍJNA POD PAŘÁTEM

SVÝCH 30 LET V.A.R. OSLAVÍ VYDÁNÍM NOVÉHO ALBA "... Temná". UŽ 20. ŘÍJNA POD PAŘÁTEMJedna z nejdéle fungujících tuzemských metalových kapel letos slaví 30 let nepřetržité existence! Jak takové vydání nejlépe oslavit? Samozřejmě vydáním nového alba! To ponese název „… Temná“ a bude obsahovat devět nových skladeb, které V.A.R. nahráli jako vždy v minulosti během dvou víkendových seancí ve studiu Hacienda. Tentokrát však navíc za zvukové spolupráce s Milošem Doležalem juniorem. Nahrávalo se opět „naživo“, což znamená, že kapela krom sól a zpěvu hraje dohromady. Nicméně V.A.R. natočili celkem deset skladeb, z čehož vyplývá, že jedna z nich, jmenovitě „Odpal mě jako raketu“, se na první verzi alba, kterou Pařát vydá 20. října, neobjeví, protože jsou s ní jiné záměry. O tom později 🙂

Také na sedmém studiovém albu V.A.R. spolupracovali s malířem SVÝCH 30 LET V.A.R. OSLAVÍ VYDÁNÍM NOVÉHO ALBA "... Temná". UŽ 20. ŘÍJNA POD PAŘÁTEMIvanem Mračkem, s jehož pracemi už se fanoušci kapely setkali na minulém albu „Level 6“ a reedici „Pod vodou“.

Album „… Temná“ vyjde pod Pařátem 20. října a hned 25. října se v Liberci, domovském městě V.A.R., uskuteční křest nahrávky. Hudební ukázky z ní již brzy!

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »