PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

„ŠTVANICE“ NA VINYLU VYJDE 6. SRPNA

dissolving-of-prodigy-stvanice-Severomoravští DISSOLVING OF PRODIGY na začátku roku 2013 oficiálně ukončili dlouholetou koncertní činnost, první podzimní den loňského roku nedobrovolně odešel ze světa pozemského její frontman, což znamenalo definitivní zánik kapely. Přesněji konec možným dalším nahrávkám, jejíchž vznik Fusaty nevylučoval. Odkaz doommetalových DISSOLVING OF PRODIGY však zůstává a Pařát se rozhodnul ho každý rok v létě připomínat prostřednictvím vinylového vydání.

Nastal čas pro „Štvanici“, poslední album DISSOLVING OF PRODIGY z roku 2008, které tak poprvé vychází na LP. Z jeho poslechu opravdu mrazí. Až s odstupem let si člověk uvědomil, že část skladeb na desce si Fusaty napsal na vlastní pohřeb…
Zvuk nebyl nijak upravován, je stejný jako na CD. Vzhledem k plánovanému vydání všech nahrávek DISSOLVING OF PRODIGY na vinylech, na „Štvanici“ nenajdete bonusové songy. Je jich celkově málo, tak byly pošetřeny do dalších let.

LP „Štvanice“ vychází v limitované edici pouhých 200 ks a poprvé bude k dostání od 6. srpna na Brutal Assaultu ve stánku Pařátu. Jedná se o černý vinyl vsunutý do potištěné tvrděpapírové kapsy a ta vsunutá do tvrdého obalu.
Objednávat můžete také zde.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »