PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

SCABBARD ZVEŘEJNILI OBAL SVÉHO NOVÉHO ALBA „Lidské loutky“, KTERÉ VYJDE 20. KVĚTNA POD PAŘÁTEM

paratmagazine com front stranka 1Jak jsme informovali ZDE, Pařát v květnu vydá nové album SCABBARD, které ponese název „Lidské loutky“. O frontcover, stejně jako o celý osmistránkový booklet, se postaral Jaromír „Deather“ Bezruč“, který už s kapelou spolupracoval na albu „Extended Mirror“ (1999).

SCABBARD je jednou z mála tuzemských deathmetalových kapel devadesátých let, která nadále brázdí pódia. Nutno ale zdůraznit, že jejich kóma trvalo 17 let. „Je to jako ve všem, prostě sejde z očí, sejde z mysli. Počítal jsem s tím, že si budeme muset opět vybudovat své místo na scéně. Není jiná cesta než vydávat desky, a hlavně několikrát zase projet republiku křížem krážem. Jen nám do toho hodil vidle covid. Turné k albu ´V říši zla´ nám prakticky celé odpadlo. Skoro na každé akci se najde někdo, kdo si nás pamatuje z devadesátek, což hodně potěší. Jsem moc rád a vděčný za to, že zase hrajeme a posouváme SCABBARD kupředu. Z každého koncertu mám radost a užívám si to. Vážím si lidí, kteří chodí na koncerty, rád s každým pokecám a dám po kalíšku (smích). Jinak kapelou devadesátek budeme asi napořád. Je to styl, který ze mě leze a měnit ho nehodlám,“ zdůrazňuje zpěvák a basák Alex, že na novém albu SCABBARD nečekejte žádný progresivní metal, ale pořádný old school (úsměv).

Nové album SCABBARD s názvem „Lidské loutky“ vyjde pod značkou Pařát Magazine & Productions 20. května, kdy se v několikatisícovém nákladu stane součástí 105. čísla magazínu Pařát. Vydavatelství Pařát Productions pak zajistí undergroundovou distribuci CD po širém světě.

Hudební ukázky a další informace kolem alba „Lidské loutky“ již brzy.

 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »