PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PRVNÍ ALBUM THALARION Z ROKU 1996 VYJDE POPRVÉ NA CD

paratmagazine com unnamedTento měsíc vyšlo nové album THALARION po 17 letech. Plakát s motivem CD, rozhovor o jeho vzniku a mnohých dalších tématech najdete mimo jiné v aktuálním 102. čísle Pařátu.
Dalším počinem s logem této kapely se stane CD reedice prvního alba „Towards The Obscure Slumberland“, které vyšlo v roce 1996 pouze jako kazetové album pod vydavatelstvím Hallelujah Productions.
Gothic/death/doomoví THALARION patří mezi zásadní kapely slovenského metalového undergroundu. Mezi lety 1998-2002 nahráli tři stěžejní alba vydaná v Dánsku u Mighty Music a jejich jméno se skloňovalo prakticky po celém světě.
20.února 2022 dojde konečně na pomyslné splacení dluhu a „Towards The Obscure Slumberland“ vydá Pařát Magazine & Productions poprvé na CD formátu. Konkrétně na digipaku ve sběratelské edici. S původním frontcoverem i zvukem, ale novou vnitřní grafikou.
Další informace o tomto počinu budeme zveřejňovat průběžně. Objednávky v Pařátshopu budou spuštěny 13. února, to znamená týden před vydáním.

Znovu připomínáme, že tuto reedici vydá Pařát Magazine & Productions jako samostatný titul na digipaku, CD se nestane součástí žádného čísla magazínu Pařát!

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »