PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PŘEDOBJEDNÁVKY K REEDICI DISSOLVING OF PRODIGY

Jak už jsme informovali zde, 15.června vydá Pařát v limitované digipackové edici už svůj třetí titul. Tentokrát půjde o druhé demo DISSOLVING OF PRODIGY „Lamentations Of Innocents“ z roku 1995. Skladby z něj vyšly téhož roku i na CD (jako debutové album „Lamentations Of Innocents“), doplněné o tři songy z prvního dema „Echoes Of my Sadness“. Verze, kterou vydá Pařát ve sběratelské digipackové edici (s vloženým osmistránkovým bookletem), bude ta původní kazetová, pětiskladbová. Jako bonus ji doplní jediné demo BIGOTRY (původní název pro DISSOLVING OF PRODIGY), které na CD ještě nikdy nevyšlo. UPOZORŇUJEME, ŽE DIGIPACK NEBUDE SOUČÁSTÍ MAGAZÍNU PAŘÁT!!!

K tomuto titulu jsme připravili také merchandise, pánská trika a mikiny zipovky s kapucí. Značka textilu Fruit of the Loom. Předobjednávat můžete až do 10. června v Pařátshopu zde. Pokud si merch neobjednáte dopředu, může se stát, že vámi požadovaná velikost už později nebude skladem. Mikiny necháme vyrobit pouze na předobjednávky. Zboží bude poprvé v prodeji od 15. června na MetalGate Czech Death Festu. Pokud si jej budete chtít vyzvednout na místě a neplatit tak poštovné, do objednávky uveďte poznámku MetalGate Czech Death Fest, my se s vámi spojíme a dodáme další instrukce. Pokud se nechcete registrovat, pište na redakce@paratmagazine.com

Pakliže se ve své objednávce dostanete nad 1000 Kč (bez poštovného) a máte roční předplatné magazínu Pařát, z výsledné částky vám bude odečteno 10%. Informace zde.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »