PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

POD PAŘÁTEM VYJDE POPRVÉ ALBUM SLOVENSKÉ KAPELY

14Full alba nacházíte v Pařátu už od počátku roku 2008, ale doposud se vždy jednalo o české kapely. V srpnu nastane změna a poprvé zavítáme také na Slovensko, konkrétně do Banské Bystrice. Kdo undergroundovou scénu sleduje již delší čas, jméno ABSTRACT mu nemůže být cizí. Tato kapela vznikla už v roce 1995, má za sebou dvě alba, mraky koncertů v SK/CZ i zahraničí a vyznačuje se tím, že nemá ve svém středu zpěváka – je postavena vyloženě na silných instrumentalistech v koncertním složení dvě kytary, basa, klávesy a bicí. Koncerty ABSTRACT, to už jsou skoro dvě desítky let extrémní přívaly energie.
Po šesti letech se ABSTRACT přihlásí o slovo s novou deskou a nám je ctí, že budeme u toho. Ostatně stejnou možnost budete mít i vy.  Nové album ABSTRACT vyjde společně s 59. číslem Pařátu přesně 6. srpna, v první den festivalu Brutal Assault, a bude jako tradičně k dostání přímo na místě ve stánku Pařátu za klasicky lidovou cenu.
Podrobnější informace o připravované desce ABSTRACT budeme přinášet průběžně, takže zatím si zde třeba můžete připomenout jejich starší tvorbu.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »