PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PAŘÁT VYDÁ V REEDICI TŘETÍ ALBUM V.A.R. „Pod vodou“ Z ROKU 1998

Příští rok v únoru se rok s rokem sejde a tím pádem Pařát vydá další slibovanou reedici V.A.R. Jdeme postupně, proto volba padne na třetí album „Pod vodou“, od jehož původního vydání shodou okolností uběhne dvacet let. V historii V.A.R. na oficiálním webu se praví: „Po roce 1995 kapela pomalu ale neúnavně pokračuje ve své produkci, tu a tam zpestřené účastí na samplerech Taga Records a v roce 1998 se objevuje s třetí dlouhohrající fošnou „Pod vodou“ … název, jak vysvětluje kapela, se netýká až tak povodní, které naši zemi předtím postihly, jako mezilidských vztahů. Od této řadovky se datuje spolupráce se studiem Miloše Dodo Doležala, kapela na ní má nebývale tvrdý, nový moderní sound.“

Jelikož už se bude v případě V.A.R. jednat o třetí reedici pod Pařátem, fanoušky nepřekvapí zpráva o tom, že skladby v Dodových rukou projdou remasteringem a těšit se můžete nejen na nový design, ale i bonusové položky. O všem budeme průběžně informovat.

Reedice alba „Pod vodou“ vyjde 20. února v 80. čísle Pařátu jako full CD s bookletem, což znamená, že nebude zařateno do digipakové edice. 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »