PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PAŘÁT VYDÁ V DIGIPAKOVÉ REEDICI „Echoes Of My Sadness“ OD DISSOLVING OF PRODIGY

paratmagazine com 321 dissolving of prodigy echoes of my sadnessPremiérového vydání na CD se první demo DISSOLVING OF PRODIGY „Echoes Of My Sadness“ (berme to tak, že „Step To The Grave“ vyšlo pod názvem BIGOTRY) dočkalo až přesně 20. dubna 2010, kdy došlo k jeho realizaci společně s 33. číslem Pařátu.

Prodej „Echoes Of My Sadness“ i samotného Pařátu, v němž CD vyšlo, se zastavil už někdy v roce 2013. Od té doby se nás nemálo fanoušků z celého světa ptalo, jestli bychom ve sklepě našli aspoň jednu kopii CD. Pár let jsme trpělivě odpovídali, že ne, a víc to neřešili. Loni jsme takových dotazů dostali nejméně deset, což nás vyprovokovalo k tomu začít jednat a plánovat vlastně reedici reedice (úsměv).
S datem realizace jsme původně počítali na 20. dubna 2020, přesně deset let po prvním vydání „Echoes Of My Sadness“ na CD, jenže situace s koronavirem to celé zkomplikovala. Album chceme nejen vydat, ale rovnou ho i řádně zapít nejlépe v nějaké zahradní restauraci :-), proto jsme termín posunuli na 20. června, tedy na den vydání 94. čísla Pařátu. Bude se jednat o digipakovou reedici v limitovaném nákladu 300 ks (zvuk stejný jako na původní CD verzi) s restaurovaným a rozšířeným bookletem. Z čehož vyplývá, že CD se nestane součástí červnového Pařátu, nýbrž vyjde samostatně. Jelikož původní stopáž nahrávky čítá 69 minut, reedice bude rozšířena. Další info již brzy 🙂

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »