PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PAŘÁT VYDÁ REEDICI “Loučení se světem pozemským” OD DISSOLVING OF PRODIGY

Dissolving Of Prodigy26. ledna 2013 se uskutečnil dlouho plánovaný poslední koncert tuzemské death/doomové ikony DISSOLVING OF PRODIGY. Stalo se tak v ostravském klubu Barrák na akci, kde metalový Pařát oslavil třinácté narozeniny. Tuto akci jsem organizoval, stejně asi jako v minulosti dvě desítky dalších, ale tahle se do mého srdce vryla jednoznačně nejvíc.
Ten večer nejenže DISSOLVING OF PRODIGY odehráli poslední koncert (záznam na Youtube sleduj ZDE), ale speciálně pro tento večer vystoupila také sestava z roku 1997, která nahrála excelentní album „Time Ruins Also Beauty“. Záznam na Youtube sleduj ZDE. Mělo to svůj důvod; ten den jsem rovněž vydal 2LP gatefold vzpomínaného alba. Účast fans odpovídala výjimečnosti večera – sešlo se nás přes 300.
Symbolicky právě 26. ledna oznamuji, co letos pod logem Pařátu chystám k další uctění památky DISSOLVING OF PRODIGY a kamaráda Fusateho.

23. září uplyne deset let od nešťastného okamžiku, kdy duše kapely, kytarista a zpěvák Fusaty opustil svět pozemský. Právě v tento den Pařát Productions vydá reedici předposledního alba DISSOLVING OF PRODIGY „Loučení se světem pozemským“ z roku 2002. Na jakých typech hudebních nosičů a co všechno bude reedice obsahovat, to ještě ponechám v mlze tajemna. Na jaře se přihlásím s podrobnějšími informacemi.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »