PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PAŘÁT VYDÁ PO 25 LETECH V REEDICI PRVNÍ ALBUM SCENERY

SceneryPo 25 letech ožije první album mohelnických SCENERY „The Drowning Shadow Of Mankind“. U labelu Pařát Productions vyjde poprvé jako lisované CD a v původní zvukové verzi.

SCENERY vznikli v roce 1994 a od počátku bylo jasné, že si zvolili obtížnou hudební cestu, na které je nebudou doprovázet davy fanoušků a vydavatelé se o jejich počiny nebudou předhánět. Zato ale jejich netuctová a poměrně komplikovaná muzika vždy poutala pozornost příznivců sofistikovaných metalových extrémů a dnes už z odstupu můžeme říct, že kapela do značné míry předběhla dobu. Svou cestičku totiž začala prošlapávat v době, kdy ještě na scéně nebylo ani potuchy o nějaké renesanci a boomu progresivního technického death metalu. Ostatně i samotní průkopníci celého tohoto subžánru jako ATHEIST, CYNIC či PESTILENCE si museli na svou rehabilitaci a celkové docenění pár let počkat.

SCENERY se rozloučili v roce 2012 albem „Mental Confusion“, o jehož vydání se postaral Pařát.
Předobjednávky CD a triček „The Drowning Shadow Of Mankind… After 25 Years“ začnou v Pařátshopu ZDE od 2.4, datum vydání je stanoveno na 15.4. 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »