PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

NOVÉ ALBUM SCABBARD VYJDE V KVĚTNU POD PAŘÁTEM

paratmagazine com scDevadesátá léta, jižní Morava a death metal? Drtivou většinu fanoušků určitě jako první napadne jméno KRABATHOR. Záhy třeba MELANCHOLY MESSIMISM… nebo taky SCABBARD, kteří byli dlouhá léta úzce propojeni s KRABATHOR. Jejichž manažer Pedro totiž pod svými Deathvastation Productions vydal první desku SCABBARD „Beginning Of Extinction“ (1996) a kapelu bral na řadu prestižních koncertů, které pod svojí agenturou pořádal, na druhém albu „Extended Mirror“ (1999) pro změnu nahrál všechny vokály Bruno.
Dlouhou dobu to vypadalo, že SCABBARD se stali kapelou výhradně pro pamětníky devadesátek, nicméně po 17 letech SCABBARD povstali, v roce 2020 natočili reunionové album „V říši zla“ a až v daleké Číně se postarali o reedice jejich nahrávek z devadesátých let.

Příběh nekončí, protože poslední březnový víkend letošního roku SCABBARD natočili ve studiu Davos nové album s názvem „Lidské loutky“. To vyjde pod značkou Pařát Magazine & Productions 20. května, kdy se v několikatisícovém nákladu stane součástí 105. čísla magazínu Pařát. Vydavatelství Pařát Productions pak zajistí undergroundovou distribuci CD po širém světě.

Hudební ukázky a další informace kolem alba „Lidské loutky“ již brzy.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »