PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

NOVÉ ALBUM BLOODY OBSESSION VYJDE V PROSINCI POD PAŘÁTEM

paratmagazine com bloody obsession logo new blackČtvrté album moravskoslezských BLOODY OBSESSION ponese název „Inevitable Death“ a vyjde 15. prosince v 97. čísle Pařátu. Stane se tak přesně tři roky po vydání minulého alba „Husaria“ (celé k poslechu ZDE), které je u vydavatele čerstvě vyprodáno. Po světě bylo rozšířeno více než 3 tisíce fyzických kopií.

Smrt je společným elementem pro každý příběh, který BLOODY OBSESSION prostřednictvím svých nových skladeb na albu v délce 43 minut odvypráví.
„Inevitable Death“ se textově vrací do minulosti. V osmi skladbách vyslechnete například mytický příběh z dob, kdy vládli Přemyslovci, nahlédnete do poválečného Sovětského svazu nebo se přenesete do feudálního Japonska.
„Inevitable Death“ na předchozí album „Husaria“ přímo nenavazuje, ačkoliv i tentokrát společně s kapelou podniknete „výlety“ do časů minulých.

Nahrávání „Inevitable Death“ probíhalo mezi květnem a srpnem letošního roku opět v jablunkovském GM Recordings a podílela se na něm stejná sestava, jako na albu „Husaria“. Konkrétně:
Rawar – veškeré vokály a texty
Walter Morbid – kytara
Apollyon – kytara
Pentaroth – basa
Ovarus – bicí a perkuse

Grafické ztvárnění alba má opět pod palcem mistr Deather.
První hudební ukázky a podrobnější informace již brzy.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »