PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

NOVÉ ALBUM ANTIGOD V SRPNOVÉM VYDÁNÍ PAŘÁTU

Anti-promo-1SEVERNÍ MORAVA SE OPĚT HLÁSÍ O SLOVO! Přivítejme ANTIGOD!

Není moc začínajících domácích kapel, které by toho za rok a půl svého působení stihlo tolik, co právě ANTIGOD. A není se čemu divit. Při bližším prozkoumání členů posádky zjistíte, že kluci nejsou žádní hudební zajíčci, nýbrž ostřílení borci s mnohaletými zkušenostmi z kapel DISFIGURED CORPSE nebo EUTHANASIA.
Hned prvním koncertem se ANTIGOD předvedli po boku české legendy MALIGNANT TUMOUR, druhý koncert proběhl na známém českém festivalu MetalGate Czech Death Fest, pak zvládli natočit EP, předskočit Švédům DEMONICAL a uzavřít rok 2012 na tour s českým monstrem TORTHARRY.
Nyní, přesně rok poté, co spatřilo světlo světa úspěšné EP, přichází kapela s novou mocnou zbraní. Studio Šopa se v jednom květnovém týdnu otřáslo v základech a výsledkem je debutové CD kapely s názvem „The Masquerade“. Pánové si pod taktovkou zvukového mistra Stáni Valáška, jinak kapelou nazývaného „Americký producent“, dali záležet a výsledkem je 13 thrasmetalových skladeb s podstatou staré školy a nádechem moderny. Jak už samotný název desky „Maškaráda“ napovídá, textově kapela propírá faleš a svinstvo v náboženství a politice.
Album ANTIGOD vyjde 7. srpna v novém čísle Pařátu v první den festivalu Brutal Assault a pořídit si ho budete moct klasicky za 102 Kč přímo ve stánku Pařátu.

Ukázky skladeb a další informace budeme zveřejňovat průběžně!

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »