PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

„NENÍ SE KAM SKRÝT“ OD V.A.R. PO 25 LETECH V REEDICI NA CD POD PAŘÁTEM

V.A.R.Po nedávném vydání řadového alba „Level 6“ chystá Pařát i na letošní rok spolupráci s nestory tuzemské metalové scény, kapelou V.A.R. Ta loni oslavila čtvrtstoletí své existence a letos se do stejné věkové skupiny dostává její první demo z roku 1990 „Není se kam skrýt“, jež je pochopitelně už asi sto let :-) vyprodáno a kapela tak nemůže uspokojit zájem fanoušků.
Nicméně nepůjde pouze o „obyčejné vydání“ starého dema. Ve studiu Miloše „Dodo“ Doležala projde kompletním remasteringem, některé skladby V.A.R. nahrají znovu a především dojde i na několik bonusů. V archívu loni zemřelého kytaristy a spoluzakladatele V.A.R. Šneka byl objeven rozpracovaný song z kraje devadesátých let, na jehož dokončení kapela pracuje. Kapacita CD bude naplněna na maximum, z čehož vyplývá, že dojde i na další rarity. Nový obal (booklet) je samozřejmostí.

Výroční reedice dema „Není se kam skrýt“ vyjde pod Pařátem v druhé polovině letošního roku. Další informace kolem tohoto počinu budeme odkrývat průběžně.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »