PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

NAHLÉDNĚTE NA VIDEOKLIP SOUL MASSACRE Z JEJICH NOVÉHO ALBA

paratmagazine com paratmagazine com 03 soul massacre despair of human being mindstealer mp3 imageJak jistě víte, 20. srpna vyšlo nejen 101. číslo Pařátu, ale také druhé album deathmetalových SOUL MASSACRE , jehož je Pařát vydavatelem. Distribuce CD probíhá v Česku a na Slovensku především prostřednictvím magazínu Pařát a fyzické CD se tak již dostalo k více než 2 tisícovkám fanoušků, nyní stovky disků směřují undergroundovou distribucí do zahraničí.

Pokud jste si album oblíbili, jistě vás potěší skutečnost, že před pár dny SOUL MASSACRE vypustili oficiální videoklip ke skladbě „Mindstealer“. Zhodnotit jej můžete na YouTube ZDE

„Mindstealer“ pojednává o kradení lidských úspěchu a o zvrácenosti mysli některých lidí. Děj klipu ukazuje život jednoho takového zloděje, který svou oběť pronásleduje, vtírá se do jejího života, až se nakonec stane součástí jejího života. Režie se ujal Frodys z Audiovisual Weird Arts a pozornému oku neujde ani to, že ve videoklipu si zahrál také bývalý basák SOUL MASSACRE Tomáš Bzuček.

Album „Despair Of Human Being“ si můžete celé poslechnout třeba na YouTube. Pokud ještě nemáte a chtěli byste vlastnit originální CD, stačí zavítat do Pařátshopu ZDE a za pár drobných si CD obstarat s Pařátem nebo samostatně.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »