PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

KRMELEC – Tak trochu jiná honitba

paratmagazine com krmelec tak trochu jina honidba grafika titul ctverec cenzurovano lo res
.

S novým Pařátem vychází také první album formace KRMELEC. Booklet obsahuje 8 stran a autorem grafiky je Maťo Mišík. Až budeme bookletem v klidu listovat a CD vám bude rotovat v přehrávači, vzpomeňte si na tato jeho slova, jimiž popisuje, na co se díváte (úsměv).

„Zadání bylo jasné… myslivec má klátit jelena! Ano, jelena… Okamžitě jsem viděl takový ten naivní malovaný výjev, co bývá k vidění v mysliveckých krčmách od místního ´umělce´. Započalo důkladné studium těchto dobových výjevů a dokonce došlo i na hrubou koláž, kde jsem vystříhal potřebné postavy a objekty a poskládal je do požadované intimní až romantické scénky. Ovšem na poslední chvíli jsem narazil na staré malované výjevy v historických knihách a bylo jasno! Celý výjev jsem nakonec přemaloval a následně doplnil o několik pikantních detailů, kterých si bystré oko může povšimnout.“

Abychom zamezili možným problémům na sociálních sítích za nevhodný obsah (což by v propagační fázi těsně před vydáním bylo věru nemilé), obal CD je schválně rozostřený.

Album „Tak trochu jiná honitba“ vyšlo 22.2. 2020 společně s 92. číslem Pařátu a zakoupit ho můžete za pár korun a klidně i bez poštovného zde, v Pařátu je také dvoustránkový rozhovor, z něhož se o KRMELCI dozvíte vše podstatné, samostatně bez Pařátu, ale již s poštovným, zde.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »