PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

KRMELEC PŘEDSTAVUJE OBAL SVÉHO ALBA „Hell´s Leaving Your House“

paratmagazine com krmelec titul 2021 hi resKytarista Agos vnímá druhé album KRMELCE jako kompilaci. Na albu najdete celkem pět coververzí („Respirátor“ poslechni ZDE, „Traktor s vlekem“ ZDE) a osm vlastních věcí, ale i v nich pozorný posluchač nalezne odkazy například na hudbu z Fantomase, Pata a Mata, BLACK SABBATH nebo Velké brány kyjevské od Musorgského. Navíc vlastní songy opět obsahují novinovou kompilaci složenou ze skutečných událostí. Jinými slovy je to dle Agose kompilace se vším všudy a on si vzpomněl na kompilaci, která ovlivnila jeho hudební život, když v osmdesátých letech získal LP „Hell’s Comes To Your House”. „LP se tehdy dalo koupit na Václaváku v obchodě ´Polské kultury´. Byl tam takový veliký prasečí démon. Tehdy jsme na tom obalu všichni ujížděli… Napadlo mě udělat cover coveru a použít onoho ´prasáka´, jak odchází z domu. Opět to vnímám jako takové uzavření kruhu. Nejdříve mi ´peklo´ vstoupilo v podobě metalu do domu a teď ho opouští,“ dodává Agos.
Autorem frontcoveru a vůbec celé grafiky ke druhému albu KRMELCE je znovu výtvarník a muzikant Maťo Mišík, který už s Agosem spolupracoval na albech NEGATIVE FACE nebo MASTURBACE.

Album „Hell´s Leaving Your House” vyšlo 20. ledna 2022 pod značkou Pařát Magazine & Productions. CD se v několikatisícovém nákladu stalo součástí 103. čísla magazínu Pařát, ale pořídit se samozřejmě dá za lidovou cenu také samostatně, bez Pařátu a rovnou v plastové krabičce. Vydavatelství Pařát Productions pak zajistilo undergroundovou distribuci CD po širém světě.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »