PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

JAKO BONUS NA REEDICI PRVNÍHO ALBA DEFLORACE NAJDETE DEMO „Dreams Of A Serial Killers“

Jak už jsme informovali zde, v červnovém 82. čísle Pařátu vyšla reedice prvního alba DEFLORACE „11 Murders“ z roku 1998. S komplet novým designem včetně merchandise. Akorát muzika zůstala stará 🙂

DEFLORACE ze začátku měla být taková noisecore recese, ale posléze se bratři Vrbicové (Petr alias Bubla a jeho bratr Jari) seznámili s bubeníkem Martinem (Lacou) a z této známosti vznikla v roce 1992 v severomoravském městě Studénka regulérní DEFLORACE. V první polovině devadesátých let byly zaznamenány tři demáče, z nichž ten první je veden jako „neoficiální“. Tak se rodily počátky death/grindu pod hlavičkou DEFLORACE, jimž vévodila témata spojená se sériovými vrahy.
Když Tomáš Košuta v polovině devadesátých let rozjel z Lipníku nad Bečvou vydavatelství Leviathan Records, neopomenul ani DEFLORACI. Ostatně s Bublou je pojilo přátelství už z osmdesátých let, kdy se znali z tzv. undergroundových burz. Jako první se CD podoby dočkalo třetí demo „Dreams Of A Serial KillerS“, jež se o prostor na společném nosiči dělilo s „Perverted Look At The World“ od INGROWING. A právě tento sedmiskladbový materiál z roku 1996 je na reedici „11 Murders“ obsažen jako bonusový.

82. číslo Pařátu vyšlo 15. června 2018. 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »