PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

AWRIZIS

Po služebně starších bandách DOBYTČÍ MOR a VIRTUAL VOID budete mít v červnovém Pařátu šanci se podrobně seznámit s mladou krví tuzemské metalové scény. Shodou okolností také pochází ze severní Moravy, ale nejsou to žádní zelenáči, jak by se na první pohled mohlo zdát. Členové AWRIZIS mají zkušenosti z kapel jako ILL CROW, DISSOLVING OF PRODIGY nebo ENWYLLION.

AWRIZIS-FINAL HYBRIDATIONSvůj styl označují za hybrid metal. Co si pod tím představit? Každý ze členů AWRIZIS poslouchá trochu jinou muziku a při skládání si do songů přidá to svoje. Tak se stalo, že jedna skladba zněla jak od SUICIDE SILENCE, další jako od MESHUGGAH, jiná zase připomínala IN FLAMES. K tomu si v každém songu nechtěli odpustit nějakou psycho pasáž na způsob DIMMU BORGIR nebo AMON AMARTH. Zkrátka pořádný guláš. Problém nastal, když  někde museli vyplnit žánrovou kolonku. Ať už to bylo při zakládání profilů na internetu, nebo pro koncertní plakáty. Na death metal byli až příliš melodičtí, na melodic death metal s jejich moderními prvky zase příliš složití. Řekli si tedy, že tu hybridní muziku nemají kam zařadit nebo zaškatulkovat a na první promo materiály pod své jméno napsali HYBRID METAL.  

Po loňském úspěšném EP „Shapes Of Imagination“ ambiciózní AWRIZIS sice stále stojí na počátku své cesty, ale z poslechu „Final Hybridation“ je už nyní jasné, že česká metalová scéna je bohatší o velmi nadějné jméno.

 „Final Hybridation“ vyjde společně s 52. číslem 14. června a pořídit ho budete moci za klasicky dostupných 102 Kč včetně poštovného a Pařátu. Již nyní můžete poslechnout ukázky z desky zde a zde

 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »