PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

ZMĚNA V DISTRIBUCI MERCHANDISE Z DÍLNY PAŘÁTU

PPJak už jste (třeba) zaregistrovali, v distribuci merchandise z dílny Pařátu došlo před pár měsíci ke změně. Je to v první řadě kvůli tomu, aby pro mě bylo všechno jednodušší a v neposlední řadě také kvůli tomu, aby se motivy z dílny Pařátu staly unikátními a nebyly dostupné kdykoliv, nýbrž jen během úzce vymezeného času. Znovu připomínám, že vše ohledně Pařát Productions a Pařátshopu je moje volnočasová aktivita, kterou se prostě a jednoduše bavím. Článek Kdo jsme a proč to děláme čti na webu Pařátshopu ZDE. Nic spojené s metalem není mým zaměstnáním, proto pro mě není důležitý počet prodaných kusů. Jeden kus z každého motivu si nechám udělat pro sebe a pokud to zaujme někoho dalšího, někomu dalšímu udělá radost, je to fajn, rád nechám tričko udělat i pro něho, protože v dnešní době už není problém tisknout merch třeba jen v počtu jednotek kusů.

Nové motivy, metalové i filmové, už od dubna nevyrábím do skladu, ale pouze na předobjednávku. V nabídce nových motivů už nejsou ani mikiny, “pouze” pánská trika značky Gildan RingSpun. Předobjednávka jednoho motivu trvá 11 dnů (mezi desátým až dvacátým dnem v měsíci), během kterých je možné si motiv v Pařátshopu zarezervovat. Stručně řečeno: Během 11 dnů ber, nebo nech být. Termín rozesílání je už 5 dnů po ukončení předobjednávek! 

V dalších měsících se vám budu snažit přinášet každý měsíc jeden filmový motiv s tím, že čas od času vrátím do hry i jeden ze starších motivů. Nabídka triček bude taktéž ke všem hudebním vydáním pod Pařát Productions. Mohu poodhalit, že na září chystám 4 nová vydání.

Aktuálně jsou v nabídce předobjednávek BLEKOTA – Peklo z Říše pohádek (tisková zpráva ZDE) a MIMIKRY – Kájík Vondřich (tisková zpráva ZDE, kterého jsem vrátil na 10 dnů zpátky kvůli velké poptávce.

Díky za pochopení a těším se na sdílení dalších motivů. Zároveň tento článek bude sloužit jako vzorový. Když někdo napíše, jestli ještě bude skladem ten nebo onen motiv, pošlu mu odkaz na přečtení tohoto článku.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »