PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

ZÁKLADNÍ INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY KONCERTU

Euthanasia - koncertOstravský klub Barrák bude pro veřejnost otevřen od 18. hodiny. Vstupné na místě bude činit 150 Kč, pokud jste předplatiteli Pařátu (info zde), projdete pouze za 80 Kč. Tato procedura nebude nijak složitá. U vstupu nahlásíte svoje jméno, ukážete občanský průkaz a během pár vteřin vás software prožene databází a zaregistruje.

Určitě dojděte včas, protože první sestava EUTHANASIE zahraje už jako druhá v pořadí po 19. hodině. Ve složení Sikki, Honza, Ozzy, Pobor a Maro přehraje vybrané skladby z demáčů a první desky „Thoughts On Living“. Prostřední set bude co do sestavy nejvíce kombinovaný a dočkáte se pouze skladeb z druhé desky „Ceremony Of Innocents“. Definitivní derniéra EUTHANASIE započne (s přihlédnutím k tradičnímu časovému skluzu, tomu se rozhodně neubráníme) krátce po půlnoci a obstará ji sestava Sikki, Honza, Pedy, Žabák, Luca a houslista Zdeněk. Jednotlivé bloky EUTHANASIE budou prokládat DEADKILLERS, ANTIGOD a R-E-T. Kompletní leták si můžete stáhnout zde. Celý večer bude snímán profesionálními kameramany a záznam později bude k dispozici pro nejvěrnější fanoušky.

Lístky do tomboly si budete moci koupit hned vedle vstupu v kurzu 1:20 Kč. Lístků můžete vlastnit libovolný počet. Klidně tak může dojít k situaci, že jeden výherce pobere všechno 🙂 Ceny jsou lákavé: Volné vstupy na Brutal Assault, Gothoom, MetalGate Czech Death Fest + několik dalších drobných dárků, které upřesníme až na místě (další informace čtěte zde). Tombolu budeme losovat krátce před vystoupením R-E-T.

Do 15. ledna si můžete předobjednat poslední merchandise EUTHANASIE. Na místě bude navíc pouze pár kusů pánských triček pro opozdilce. Do Ostravy samozřejmě přivezeme také Pařátshop, ale ne celý krám. Pokud budete chtít něco konkrétního, stačí do 20. ledna napsat na redakce@paratmagazine.com a zboží vám na místě nachystáno. Tím vám pochopitelně odpadnou náklady na poštovné. Vybírat můžete zde a jste-li předplatiteli Pařátu, můžete uplatit slevu. Info zde.

Těšíme se, jak si tento večer všichni pořádně užijeme a vzpomínat na něj budeme jen v dobrém ještě za x let.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »