PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

ZÁKLADNÍ INFORMACE K NAROZENINOVÉMU KONCERTU PAŘÁTU & VEČERU PRO R.E.T. A DISSOLVING OF PRODIGY

Jak už jistě víte (případně čtěte info zde), 2. března Pařát oslaví v třineckém Barrocku osmnácté narozeniny. Tento večer bude zároveň věnován albu „In Memories“ od R.E.T., které Pařát ve stejný den vydá v reedici na 2LP (info o předobjednávkách vinylu a merchandise čtěte zde) a kapela jej přehraje v dobové sestavě. Pouze tento večer a už nikdy jindy! 2. března Pařát rovněž vydá tributní album DISSOLVING OF PRODIGY (zprávu o předobjednávkách digibooku a merchandise čtěte zde) a 3 skladby z něj v Barrocku kapely zahrají živě. Budeme moc rádi, když v co nejhojnějším počtu dorazíte na naší oslavu, zavzpomínat na „In Memories“ a kamaráda Fusateho. Bude to jedinečná událost, kterou na místě rovněž podpoří přátelé ze slovenských kapel ABSTRACT a DOOMAS.

Ovšem máme na vás prosbu. Pakliže opravdu chcete dorazit, objednejte si vstupenky předem, zvlášť budete-li cestovat z dáli. Vzhledem k omezené kapacitě nového Barrocka jsme se rozhodli dát do přímého prodeje pouze 220 ks vstupenek (+ kapely a nemálo VIP vstupů) a byli bychom strašně neradi, kdybychom vám bez vstupenky na místě museli oznámit, že vás dovnitř už pustit nemůžeme, protože kapacita klubu je naplněna.

Vstupenky jsme rozdělili do dvou kategorií. Vážíme si každého čtenáře a podporovatele Pařátu, nicméně předplatitelům rádi dáváme výhody. Ani tentokrát tomu nebude jinak. Pokud se chcete stát našimi předplatiteli, budeme za to moc rádi a na všechny naše už tak cenově nízké produkty vámm nabídneme ještě lepší ceny.  Klikněte zde a čtěte.

Pro objednání vstupenky klikněte zde. Pokud máte předplatné Pařátu, objednejte si vstupenku za 99,- (na jedno jméno jeden kus, další už za plnou cenu), pokud nemáte předplatné Pařátu, objednejte libovolný počet vstupenek za 199,- Lístky vám pošleme 20. února společně s 80. číslem Pařátu tak, že poštovné už bude v rámci zaslání Pařátu, tedy nula. Další možností je objednání vstupenky (vstupenek) v Pařátshopu zde, pokud k ní (k nim) budete objednávat další zboží. Tam zůstává klasické paušální poštovné pro Pařátshop – tedy 60 Kč při úhradě bankovním převodem, 90 Kč u dobírky. Pro Slovensko s převodem na Eura.

Další možnost je zamluvení si vstupenky (vstupenek) u kapely R.E.T. nebo v Barrocku.

Máte to do Třince daleko a budete řešit ubytování? Poradíme vám!

Máte na toto téma nějaké dotazy? Něčeho nerozumíte? Pak pište na redakce@paratmagazine.com nebo volejte na 774 967229 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »