PAŘÁT Magazine
Tištěný časopis o metalové hudbě

ZÁKLADNÍ INFORMACE K METALOVÉMU VEČERU 40 P*ČO! 22. ZÁŘÍ V HAVÍŘOVĚ NA STOLÁRNĚ

ZÁKLADNÍ INFORMACE K METALOVÉMU VEČERU 40 P*ČO! 22. ZÁŘÍ V HAVÍŘOVĚ NA STOLÁRNĚJak už jsme informovali zde, 22. září mi bude 40 let. Nikdy jsem narozeniny neslavil, prostě nejsem ten „slavící typ“, ale tyto kulatiny by se zkrátka hlásit měly… i když ani tentokrát nepůjde o klasickou oslavu narozenin. Prostě jsem situaci využil k tomu, abychom se sešli v mém rodném městě v co největším počtu a bavili se, zavzpomínali na starou Mučírnu, na staré časy… Vždyť už v Havířově nebydlím devět let. Jsem rád, že nabídku zahrát přijaly kapely s kořeny v Havířově, s nimiž Pařát je a bude z vydavatelského hlediska propojen.

Klub Stolárna se v sobotu 22. září otevře od 19. hodiny a kapely od osmé večerní zahrají v pořadí 1. DEAD CARNAGE 2. ANTIGOD 3. BLOODY OBSESSION 4. SOUL MASSACRE 5. GUTTER SLUT. Věřím, že jim vytvoříte super prostředí.

ZÁKLADNÍ INFORMACE K METALOVÉMU VEČERU 40 P*ČO! 22. ZÁŘÍ V HAVÍŘOVĚ NA STOLÁRNĚA jen o jedno prosím: nenoste žádné dary, žádné flašky, bohatě postačí, když si uděláte čas a přijdete, pokecáme, zapaříme a budeme se skvěle bavit. Chcete-li to rozjet už v pátek 21.9., od sedmé večerní máme sraz v Merlinovi v Havířově na Hlavní třídě.

Pokud budete chtít vzít na místo něco z Pařátshopu a neplatit tak poštovné, pošlete mail na redakce@paratmagazine.com do čtvrtka 20.9. 23:59 a domluvíme se.

Díky za pozornost a budu se těšit na všechny, které znám a rád poznám ty, které ještě osobně neznám.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »