PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

ZÁKLADNÍ INFORMACE K METALOVÉMU VEČERU 40 P*ČO! 22. ZÁŘÍ V HAVÍŘOVĚ NA STOLÁRNĚ

Jak už jsme informovali zde, 22. září mi bude 40 let. Nikdy jsem narozeniny neslavil, prostě nejsem ten „slavící typ“, ale tyto kulatiny by se zkrátka hlásit měly… i když ani tentokrát nepůjde o klasickou oslavu narozenin. Prostě jsem situaci využil k tomu, abychom se sešli v mém rodném městě v co největším počtu a bavili se, zavzpomínali na starou Mučírnu, na staré časy… Vždyť už v Havířově nebydlím devět let. Jsem rád, že nabídku zahrát přijaly kapely s kořeny v Havířově, s nimiž Pařát je a bude z vydavatelského hlediska propojen.

Klub Stolárna se v sobotu 22. září otevře od 19. hodiny a kapely od osmé večerní zahrají v pořadí 1. DEAD CARNAGE 2. ANTIGOD 3. BLOODY OBSESSION 4. SOUL MASSACRE 5. GUTTER SLUT. Věřím, že jim vytvoříte super prostředí.

A jen o jedno prosím: nenoste žádné dary, žádné flašky, bohatě postačí, když si uděláte čas a přijdete, pokecáme, zapaříme a budeme se skvěle bavit. Chcete-li to rozjet už v pátek 21.9., od sedmé večerní máme sraz v Merlinovi v Havířově na Hlavní třídě.

Pokud budete chtít vzít na místo něco z Pařátshopu a neplatit tak poštovné, pošlete mail na redakce@paratmagazine.com do čtvrtka 20.9. 23:59 a domluvíme se.

Díky za pozornost a budu se těšit na všechny, které znám a rád poznám ty, které ještě osobně neznám.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »