PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

Z PAŘÁTSHOPU TAKÉ DOPRAVA PROSTŘEDNICTVÍM PPL

paratmagazine com ppl cz logoOd 20. února jsme v Pařátshopu spustili dlouho slibované rozšíření dopravy o společnost PPL. Další rozšíření už je v plánu pouze pro Zásilkovnu na Slovensko, což bude alternace PPL pro Česko. Pokud by vám připadalo vše zbytečně komplikované, tak komplikované to je, ale ne zbytečně. Pro představu si nejprve přečtěte článek ZDE a třeba lépe pochopíte. Pařátshop dělá jeden člověk ve svém volném čase po návratu ze zaměstnání a z toho důvodu není možné, aby Pařátshop měl volbu mnoha dopravců. Dlouho jsme využívali pouze služeb České pošty, nyní se naskytla možnost denní spolupráce s PPL. Zásilkovnu pro Česko zatím neplánujeme, stejně tak není v plánu online platba kartou a podobně. Pařátshop opravdu nejde s dobou, protože nechce!

Vzhledem k tomu, že předplatné Pařátu nabízíme bez poštovného, bylo velmi složité vše nakombinovat, aby to fungovalo. Zde shrnutí v několika bodech:

  1. Cena za dopravu prostřednictvím PPL je paušál 79 Kč včetně DPH.
  2. Prostřednictvím PPL posíláme z Pařátshopu pouze do Česka. Takže na Slovensko ani do jiných zemí NE.
  3. Předplatné Pařátu lze zřídit pouze zasíláním přes Českou poštu respektive Slovenskou poštu. Je to nejlevnější varianta.
  4. Pokud zakoupíte jakékoliv jiné zboží než roční předplatné Pařátu, nebo jakékoliv zboží v kombinaci s ročním předplatným Pařátu, je možné využít dopravu PPL, ovšem předplacená čísla Pařátu vám budou zaslána Českou poštou, pokud nebudou součástí větší objednávky, kdy je přidáme do některého vašeho balíku.
  5. Při dopravě prostřednictvím PPL nelze platit dobírkou.
  6. Cokoliv lze domluvit také individuálně. Klidně napište na redakce@paratmagazine.com  Zásilku přes PPL klidně můžeme odeslat na Slovensko, stejně tak přes DPD a kdekoliv po Evropě, ale nemáme to ve standardní nabídce. Petr by se z toho všeho opravdu nechtěl zbláznit 🙂

Děkujeme za pochopení a podporu! 

 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »