PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

VYDAVATEL PAŘÁTU PODLE BŘITVY MEZI NEJVĚTŠÍMI OSOBNOSTMI SOUČASNÉ TUZEMSKÉ TVRDÉROCKOVÉ SCÉNY

britva 2015Děkujeme, že si na nás někdo vzpomněl. Ať už jako na médium, vydavatelství nebo přímo osobu vydavatele Pařátu. Všechny nominace najdete zde.

České výroční rockové ceny Břitva, zaměřené především na tvrdý rock, metal, punk či hardcore, oznamují nominace svého 15. ročníku. Rozhodlo o nich hlasování přesně 50 publicistů z mnoha magazínů, fanzinů či webzinů. Vyhlášení cen Břitva proběhne 16. dubna 2016 v brněnském klubu Melodka, kde vystoupí skupiny Perfecitizen, Antigod, Minority Sound, Postcards From Arkham a Felisha. Potvrdit svojí účast můžete na facebooku zde. Součástí večera bude také vyhlášení vítěze speciální ankety Osobnost scény, která je rovněž součástí nominačních seznamů, a dále uvedení dalších tří historicky významných skupin do Galerie legend.

Ceny Břitva již patnáctým rokem oceňují to nejlepší z české převážně tvrdší až extrémní hudby a svým charakterem tak doplňují, rozšiřují a přitvrzují charakter nikoli konkurenčních, ale spíše kolegiálních cen Anděl, Apollo a Vinyla.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »