PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

VYCHÁZÍ 105. A ZÁROVEŇ POSLEDNÍ ČÍSLO PAŘÁTU

paratmagazine com p105 czZačátkem dubna jsem se rozhodl přijmout novou životní výzvu a květnovým 105. číslem ukončit vydávání Pařátu. V tom nejlepším, na vrcholu, s největším počtem předplatitelů v historii magazínu. Jakkoliv to může znít nelogicky, vysvětlení je úplně jednoduché. Najdete ho v článku posledního Pařátu na stranách 4 a 5, které dáváme také k přečtení online. Stranu 4 si můžete přečíst nebo stáhnout a přečíst ZDE, stranu 5 ZDE, celý článek v textovém souboru pro změnu ZDE. Předplatné Pařátu jsme deaktivovali 7.5. a od té doby ho již nelze objednat. Pokud nemáte číslo 105 v rámci předplatného, je možné ho na Pařátshopu koupit samostatně, stejně jako jiná dostupná vydání.

Jak je v článku psáno, časopis Pařát končí, ale Pařát Productions i Pařátshop pokračují dál ve starých kolejích. Všechny předplatitele budu kontaktovat první červnový týden, kdy se domluvíme na dalším postupu ohledně jejich kreditů. Kdyby cokoliv nebylo jasné, pište na petr@paratmagazine.com

Děkuji za dlouholetou úžasnou podporu i pochopení pro toto moje rozhodnutí, kterým se chci ve svém životě posunout dál.

Petr Herdron

—————————————————————————————-

105. číslo Pařátu budeme z Česka posílat čtvrtek-sobota 19.-21.5., ze Slovenska v pondělí 23.5. Pro nalistování kompletního obsahu Pařátu klikněte ZDE. Rovnou objednávat můžete v Pařátshopu ZDE Jste-li ze Slovenska, objednávejte rovněž přes formulář v Pařátshopu ZDE Další informace pro slovenské čtenáře najdete ZDE Pokud máte předplatné a budete chtít přibalit něco z Pařátshopu, vybírejte ZDE Poštovné při zaslání čehokoliv z Pařátu je u České pošty paušální a činí 69 Kč u bankovních převodů a 99 Kč u dobírek, u PPL 79 Kč (dobírky přes PPL neposíláme), u poštovného na Slovensko je částka 2,99 E (pouze Slovenská pošta).

Pokud máte předplatné doporučenou poštou, 19.5. vám dorazí na mail číslo zásilky pro sledování jejího pohybu. Pokud máte předplatné obyčejnou (neregistrovanou) poštou, v případě nedodání nás kontaktujte nejdříve 1.6. a zásilku bychom poslali znovu. Článek na toto téma čtěte ZDE. Dřív vám k tomu nebudeme schopni říct nic jiného než to, že zásilka byla odeslána a ať máte trpělivost, že během pár dnů určitě dorazí. Zásilka odeslaná obyčejnou poštou k vám s největší pravděpodobností doputuje v pondělí 23.5. nebo o den později, ale klidně to může trvat i týden, deset dnů.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »