PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

VE DNECH 14.-21.12. ROZESÍLÁME Z TUZEMSKA KAŽDÝ DEN

paratmagazine com p97czProsincové vydání Pařátu jsme jako každý rok posunuli o týden dopředu kvůli Vánocům; aby bylo z naší strany víc času na rozesílání a balení a pošta vše doručila do Vánoc. Děláme to tak od roku 2010 a nikdy nebyly problémy. Věříme, že ani letos v tomto nebudou problémy, i když je svět vzhůru nohama. Počítáme s tím, že během týdne pošleme z Česka a ze Slovenska kolem 2 tisíc zásilek nejrůznějších rozměrů a váhy.

97. číslo Pařátu začneme z Česka rozesílat v úterý 15.12 pouze a výhradně přes Českou poštu. O tom proč a jak čtěte ve starším nicméněm stále aktuálním článku ZDE. V uvedený den (tedy 15.12.) podáme zásilky určené pro všechny předplatitele + do té doby objednané a zaplacené zásilky. Při objednávce jakéhokoliv čísla magazínu Pařát v Pařátshopu ZDE, je možné zvolit odeslání obyčejnou, tedy neregistrovanou poštou, nebo doporučenou poštou. U doporučených zásilek posíláme jejich sledovací číslo, nicméně pokud zvolíte variantu „obyčejná pošta“, musíte počítat s tím, že číslo zásilky ke sledování nedostanete, protože žádné nebude existovat. Takové zásilky obvykle bývají doručeny +2 pracovní dny od odeslání, ale výjimkou není ani týden. Jsou nedohledatelné. Pakliže nám za týden napíšete, že zásilka nedorazila, nic nebudeme řešit a pošleme znovu. Už dopředu počítáme s tím, že se 3-4 zásilky z toho velkého objemu ztratí – ukradne je nějaký pošťák, někdo ze schránky, těžko říct. Tímto pouze apelujeme na to, že při odeslání doporučenou poštou (také u ročního předplatného je varianta zasílání doporučenou poštou) může být pro vás méně na nervy 🙂 Navíc připomínáme, že od roku 2010 jsme České poště nemuseli řešit jedinou reklamaci ohledně nedodané zásilky námi odeslané na doklad. Snad bude tato série pokračovat.   

Pakliže si do virtuálního košíku s Pařátem objednáte také cokoliv jiného, pak je to jasné a zasíláme pouze doporučeně.

Ze Slovenska budou odeslány všechny objednávky ve čtvrtek 17.12. Ovšem pozor, odeslány budou pouze ty uhrazené do pondělí 14.12. Všechny další navezeme na Slovenskou poštu až 2. ledna. 

V následujících dnech poprosíme o potlačení hysterie z toho, jak spediční služby nestačí rozvážet zásilky. Pro to, abychom pak poslouchali, že pošta je na houby, nic nedoručí včas, nemá to cenu a tak dále a tak dále… to opravdu neděláme 🙂 Děkujeme za přízeň.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »