PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

„VACUUM“ OD HYPNOTIC SCENERY VYCHÁZÍ POPRVÉ NA VINYLU

HS - finalJak už jsem informoval ZDE, první album HYPNOTIC SCENERY vyjde poprvé na vinylu. Ten bude k dostání od 25. května, předobjednávky v Pařátshopu ZDE byly spuštěny 8. května. Vzhledem k tomu, že se jedná o limitku 250 kusů a zájem ze zahraničí je velký, pokud chcete mít jistotu, že tento titul rozšíří vaši sbírku, doporučuji nerozmýšlet se moc dlouho. K vinylu se samozřejmě dá přiobjednat cokoliv dalšího z Pařátshopu, třeba trička a mikiny HYPNOTIC SCENERY, které nám zbyly z CD reedice „Vacuum“. Info ZDE. Předplatitelé Pařátu mohou využít věrnostní slevu. Podrobnější informace ZDE.
Pakliže nebudete chtít poslat zásilkovou službou, klidně se můžete zastavit osobně k nám do výdejního místa v Háji ve Slezsku. Informace ZDE. Prosím „neobjednávejte“ v komentářích na sociálních sítích a podobně. Další informace čtěte ZDE.

Provedení LP: Černý vinyl vložený do potištěné vnitřní kapsy uložený v kartonovém obalu a potažený fólií.

Na jednu objednávku v Pařátshopu lze z tohoto titulu zakoupit pouze jeden kus. Systém je tak schválně nastaven. V případě zájmu o více kusů z jednoho titulu pište na petr@paratshop.cz a domluvíme se individuálně.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »