PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

ROZHOVOR O PAŘÁTU V NOVÉM ČÍSLE BURYZONE

paratmagazine com plakat bz 26„Už od roku 2010, kdy Pařát začal vycházet v pravidelné ob-měsíční periodicitě, jsem se netajil tím, že každé číslo může být poslední. Konec může opravdu přijít kdykoliv – zítra, za týden, měsíc, rok, deset let… Po celou dobu je to jedno z mých hobby, ne zaměstnání, takže konec přijde, jen je otázkou kdy. S tím jsem už dávno smířený. Na moje a Anxurovo místo neexistují alternace. Až jeden z nás usoudí, že z nějakého důvodu už není možné pokračovat dál, magazín skončí a zůstane mi Pařátshop, který v porovnání s magazínem zabere nesrovnatelně méně času a jsem schopen ho provozovat sám. Anxur je výborný grafik, skvělý kamarád a člověk, bez něho by mi pokračování Pařátu nedávalo smysl. Taky nikdy neudělám krok vzad, že by se například prodloužila periodicita vydávání na jednou, dvakrát ročně, digitální verze, webzin… tohle v žádném případě. Buď jak to je, nebo nic.“

Odpovědi na rozhovor do 26. čísla Buryzonu, který vyšel začátkem července, jsem Burymu posílal 31. března, tedy v době, kdy už jsem byl vnitřně přesvědčen o tom, že 105. číslo Pařátu, které vyšlo 20. května, bude poslední. Akorát jsem to ještě nechtěl vytrubovat do světa. Proto jsem se snažil rozhovor pojmout nadčasově, aby neztratil na aktuálnosti ani po ohlášení konce vydávání magazínu Pařát.

Rozhovor o Pařátu je v novém Buryzonu na 6 stranách. Zin můžete mimo jiné objednat také v Pařátshopu ZDE.

Nadále platí, že pokud jste si nevybrali kredit za vaše předplatné, můžete tak objednávkou v Pařátshopu učinit až do 31.12. Do poznámky je nutné uvést „vyrovnání předplatného“, objednávku předem neplatit, pokud se jedná o úhradu bankovním převodem, a počkat na moji zpáteční odpověď. Případně čtěte poslední Pařát na stranách 4 a 5 nebo online ZDE.

Děkuji za pozornost a přeji fajn zbytek týdne.
Petr 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »