PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PRVNÍ ALBUM SANATORIUM Z ROKU 1999 POPRVÉ NA VINYLU OD 26. ÚNORA. PŘEDOBJEDNÁVKY JIŽ SPUŠTĚNY!

Sanatorium - main flayerJak už jsem informoval ZDE, první album SANATORIUM z roku 1999 vyjde poprvé na vinylu. Ten bude k dostání od 26. února, předobjednávky v Pařátshopu ZDE byly spuštěny 1. února. K vinylu se samozřejmě dá přiobjednat cokoliv dalšího z Pařátshopu, třeba pánská trička k této události. Ta budou vyrobena pouze na předobjednávky do 20. února. Proč pouze na předobjednávky? Článek ZMĚNA V DISTRIBUCI MERCHANDISE Z DÍLNY PAŘÁTU je k přečtení v Pařátshopu ZDE.

Pakliže nebudete chtít objednávku poslat zásilkovou službou, klidně se můžete zastavit osobně k nám do výdejního místa v Háji ve Slezsku. Podrobnější informace v článku ZDE.

Provedení LP: Černý vinyl vložený do potištěné vnitřní kapsy uložený v kartonovém obalu a potažený fólií.

Na jednu objednávku v Pařátshopu lze z tohoto titulu zakoupit pouze jeden kus. Systém je tak nastaven záměrně. V případě zájmu o více kusů z jednoho titulu pište na petr@paratshop.cz a domluvíme se individuálně.

Předplatitelé Pařátu mohou využít věrnostní slevu. Podrobnější informace ZDE.

LP „Arrival Of The Forgotten Ones“ obsahuje „pouze“ 10 skladeb z původního CD vydání, tedy NEOBSAHUJE bonusový materiál z CD reedice z roku 2019. 

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »