PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PŘEDOBJEDNÁVKY DIGIPAKU A MERCHANDISE K REEDICI HYPNOTIC SCENERY

Vydání digipakové reedice prvního alba HYPNOTIC SCENERY po 21 letech a 8 měsících je na spadnutí. Jedná se o digipak s 8-stránkovým bookletem.

Pánská trika a mikiny zipovky s kapucí velikostí S-XXXL si můžete předobjednat do 15.10 v Pařátshopu zde, fyzicky začneme rozesílat 20.10. Hlavně u mikin doporučejeme včasnou rezervaci, vyroben bude pouze přesný počet objednaných kusů. Textil je značky Fruit of the Loom, tabulku velikostí na požádání zašleme.

Pokud se s objednávkou nechcete registrovat, pište rovnou na redakce@paratmagazine.com  Pokud si zboží vyzvednete osobně 21.10. v Havířově na párty u příležitosti vydání „Vacuum“ (informace zde), v objednávce na Pařátshopu to připište do poznámky a samozřejmě nebudete platit poštovné 🙂 Do Pařátshopu jsme přidali k možnosti objednání už i 78. číslo Pařátu, které vyjde 20.10. a bude obsahovat mj. i megaplakát formátu A2, jehož ústředním motivem je právě reedice „Vacuum“.

Objednávka tohoto merchu se dá libovolně kombinovat s čímkoliv dalším. Navíc pokud jste předplatiteli Pařátu, z výsledné částky vám můžeme odečíst 10%. Informace zde. Nabídka také platí pro Slovensko, ceny budou přepočteny na eura. Zboží bude ze Slovenska odesláno 21.10. za běžný tarif Slovenské pošty, který u doporučené zásilky činí 2,33 E.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »