PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

POSLEDNÍ INFORMACE OHLEDNĚ PÁTEČNÍHO KONCERTU

Pro všechny, kteří se chystáte o víkendu do třineckého Barrocka: Klub bude otevřen od 18. hodiny, o sedmé začnou hrát ABSTRACT. Krátce po osmé večerní dojde ke zcela mimořádné události: R.E.T. odehrají speciální koncert postavený na skladbách z alba „In Memories“. Přehrána bude takřka celá deska, jedna píseň dokonce v akustické verzi. Během tohoto setu dojde ke křtu 2LP „In Memories“. Jako třetí v pořadí zahrají DOOMAS, kteří své vystoupení ukončí skladbou „Dívčí válka“, jíž předělali pro tributní album DISSOLVING OF PRODIGY (songy z něj budou reprodukovaně znít během celého večera). Následně dojde ke křtu samotného digibooku. R-E-T potom svůj koncert začnou písní „Luck Of Tears“, jinak též „Lovely“ 🙂 , kterou rovněž vzdali poctu DISSOLVING OF PRODIGY. Na celý program v grafice můžete nahlédnout zde.

Pokud ještě nemáte vstupenku, na místě ji seženete. Máte-li předplatné Pařátu, oznámíte to u vstupu a během pár vteřin budeme vědět, že je to pravda. Nepředpokládáme, že by se někdo vydával za někoho jiného 🙂 Hudební produkce bude ukončena kolem jedné hodiny po půlnoci, ale Barrocko bude otevřeno až do rozbřesku. Budeme pít, pomlouvat všechny, kteří nepřišli 🙂 a vzpomínat na kamaráda Fusateho.

Lístky do tomboly koupíte u vstupu. Info o tombole v grafice je zde.

Na místě seženete všechny tituly vydané Pařátem, které jsou ještě dostupné. Ovšem pokud chcete něco dovézt z Pařátshopu a neplatit tak poštovné, do čtvrtka 22:00 učiňte objednávku přes e-shop (s poznámkou osobního vyzvednutí v Třinci) nebo pište na redakce@paratmagazine.com

Komu se bude chtít pokračovat i v sobotu, je předem vítán. Odpoledne podnikneme výlet s kapelou R-E-T a večer se zase vrátíme do Barrocka 🙂 Těšíme se, bude to skvělý víkend!

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »