PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PEKLO Z ŘÍŠE POHÁDEK – Blekota, Mekota, Pekota

PekloTřeba při pohledu do šatníku si vzpomenete, že letos v létě jsme v rámci „Retro edition“ vydali tričko  s pekelníkem Blekotou. Jelikož sklidilo velký ohlas, na 10 dnů ho vracím znovu do předobjednávek v Pařátshopu. A nejen to. V rámci „doplnění sbírky“ přidávám také Pekotu a Mekotu (úsměv), které chci mít také na tričku a věřím, že tento nápad zaujme i nemálo z vás. Na Fekotu s Jekotou se (prozatím) nedostane a tvář Chechoty, bývalého majitele hradu, který si přivlastnil čaroděj druhé kategorie Rumburak, se nedochovala.

Pekota s Mekotou mají nyní po téměř 45 letech od natočení první série televizního seriálu svůj merchandise, Blekota první dotisk. Pánská trička vychází v “Retro edition” v nákladu pár desítek kusů pro pobavení skalních fanoušků. Těm není třeba vysvětlovat bližší podrobnosti a zdůrazňovat, aby vše brali s patřičným nadhledem.

Těším se, až si trička s těmito nezapomenutelnými postavami filmového plátna zařadím do svojí sbírky. Pokud se chcete přidat, jeden, dva nebo všechny tři motivy předobjednávejte v Pařátshopu ZDE pouze v období od 10. do 20. listopadu. 25. listopadu pofičí zásilka k vám. K tričku se samozřejmě dá přiobjednat cokoliv dalšího z Pařátshopu a třeba také uplatnit slevu za předplatné, pokud ji máte nastavenu. Info ZDE.

Proč jsou trička pouze na předobjednávku? Článek ZMĚNA V DISTRIBUCI MERCHANDISE Z DÍLNY PAŘÁTU čtěte v Pařátshopu ZDE.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »