PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PAŘÁTSHOP V SOBOTU NA CARNIVAL OF SOULS V KARVINÉ

carnival_poster-FINALVyjma třech letních festivalů (MetalGate Czech Death Fest, Obscene Extreme a Brutal Assault) jezdíme s distrem po koncertech jen zcela výjimečně. Když odmyslíme lednové narozeniny Pařátu, tak jsme letos ještě nevyjeli nikde. Snad nabízíme v PařátShopu natolik férové ceny (včetně slev pro předplatitele Pařátu – info zde), že se vám těch pár desetikorun za poštovné navíc vyplatí.

Nicméně v sobotu sbalíme krámy a objevíme se v Karviné na akci Carnival Of Souls. Bližší podrobnosti o tomto koncertu najdete zde, svojí účast na akci můžete potvrdit zde. Rozhodně s sebou nepovezeme celý kamión, nabídka na místě bude značně omezená, takže pokud budete chtít něco na místo přivést, koukněte zde a napište nám do páteční půlnoci na redakce@paratmagazine.com Předplatitelé Pařátu samozřejmě uplatní své slevy. Akce platí také pro Slovensko. Pokud budete mít o nějaké zboží zájem, pošleme v pondělí přímo ze Slovenska za běžný vnitrostátní tarif.

Pokud v Karviné na Carnival Of Souls nebudete, můžete si nás v sobotu ráno stopnout! Na přímé silniční trase Žamberk-Šumperk-Rýmařov-Bruntál-Opava-Ostrava-Havířov-Karviná zastavíme kdekoliv, předáme cokoliv ze shopu a nemusíte tak platit poštovné! Opět stačí do páteční půlnoci napsat na redakce@paratmagazine.com nebo vytočit 774967229

Tak v sobotu naviděnou!

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »