PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PAŘÁTSHOP NA FACEBOOKU

paratmagazine com od 11. 13. ledna probehne odstavka paratshopuUž v roce 2011 jsme na sociální síti vytvořili stránku pro Pařátshop, ale během dalších let ji příliš neaktualizovali. To se nyní mění. Abychom už nemotali jedno přes druhé a na profil magazínu Pařát nesdíleli nabídku nových titulů z Pařátshopu, rozhodli jsme se profil Pařátshopu aktivovat a začít hojně využívat. Co to znamená? Pokud jste aktivní na Facebooku, dejte si stránku Pařátshop zde do oblíbených a můžete mít přehled o všech nových titulech, které budeme přidávat. Jelikož jsou naše ceny velmi přijatelné, některé tituly se na Pařátshopu ohřejí jen pár hodin a hned jsou vyprodány.

V následujících dnech chystáme další doplnění o undergroundové tituly z celého světa. Nezapomeňte také kliknout na Slevy, aktuálně jsme přidali dalších 200 titulů za pár desetikorun a budeme rádi, když si je rozeberete co nejdříve.

Pokud jste předplatiteli Pařátu, rádi vám nabídneme ceny ještě nižší. Informace zde. Mockrát děkujeme za přízeň a podporu.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »