PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PAŘÁTSHOP FUNGUJE DO KONCE ROKU NEPŘETRŽITĚ

paratmagazine com od 11. 13. ledna probehne odstavka paratshopuNejprve bychom rádi moc poděkovali za úžasnou podporu v letošním roce. Snad k vám všechny zásilky od nás dorazily včas a v pořádku. A ty, které jsou ještě na cestě, dorazí včas a v pořádku. 

V rámci možností přejeme klidné a pohodové nadcházející svátky.

Stejně jako v předešlých letech, ani po zbytek letošního roku se u nás nic nemění. V časech vánočních Pařát nemá dovolenou ani prázdniny, jede pořád do plných. Protože chceme a baví nás to. Letos navíc poprvé připravujeme lednové vydání Pařátu, které zamíří do tiskárny přesně 10. ledna.

Pařátshop do konce konce roku funguje durch. Co to znamená? Že budeme posílat vaše objednávky každý den, kdy bude pošta úřadovat, včetně Štědrého dne a Silvestra. Pauza bude pouze 25: a 26. prosince a poté 1. ledna.
Objednávky, které vytvoříte mezi úterním (21.12.) a středečním (22.12.) polednem budou ještě ve středu odeslány a měly by být doručeny den následující, to znamená do Vánoc Tohle platí ale pouze pro Česko. Ze Slovenska posíláme naposledy 22.12: a poté až 3. ledna.

Pokud si během svátků najdete chvíli času, určitě do Pařátshopu ZDE nahlédněte. V uplynulých dnech jsme doplnili plno nových titulů za nejlepší ceny, pro předplatitele Pařátu ještě lepší. Informace ZDE.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »