PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PAŘÁTSHOP FUNGUJE DO KONCE ROKU NEPŘETRŽITĚ

paratmagazine com logo booklet

Nejprve bychom rádi moc poděkovali za úžasnou podporu v letošním roce. Snad k vám všechny zásilky od nás dorazily včas a v pořádku.

V rámci možností přejeme klidné a pohodové svátky.

Stejně jako v předešlých letech, ani po zbytek letošního roku se u nás nic nemění. V časech vánočních Pařát nemá dovolenou ani prázdniny, jede pořád do plných. Protože chceme a baví nás to. Každý konec roku je pro nás vítaným obdobím k vyřešení všech restů a rozjezdu nových projektů, s nimiž vás seznámíme hned z kraje ledna.

Pařátshop do konce konce roku funguje durch. Co to znamená? Že všechny objednávky došlé od 23.12. 15:00 budou odeslány hned následující pracovní den (28.12.) a dál krom 1. ledna zase budeme zásobovat Českou poštu každý den. Ovšem uvedené platí pouze z Česka. První okno ze Slovenska se opět otevře až 2. ledna.

Pokud si během svátků najdete chvíli času, určitě do Pařátshopu ZDE nahlédněte. V uplynulých dnech jsme doplnili desítky nových titulů za nejlepší ceny, spoustu dalších pokrátili jen na pár desítek korun. A předplatitelům Pařátu nabízíme ceny ještě nižší. Informace ZDE.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »