PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PAŘÁTSHOP BUDE FUNGOVAT DO KONCE ROKU NEPŘETRŽITĚ

BANNER 2023 - na plotNejprve moc děkuji za úžasnou podporu v letošním roce. Jednalo se o první celý rok bez magazínu Pařát… a dopadl skvěle. Pakliže so odmyslím všechny objednávky neobsahující magazín Pařát, tak letos jsem z Pařátshopu ZDE nabalil a poslal rekordní množství zásilek. A to nám ten rok ještě nekončí.

Stejně jako v předešlých letech, ani po zbytek letošního roku se v Pařátshopu nic nemění. V časech vánočních nemám dovolenou ani prázdniny, pořád jedu v rámci svých časových možností do plných, protože nic spojené s Pařátem není mým zaměstnáním. Prostě mě to baví a když člověka něco baví, tak to dělá dobrovolně a rád. Článek Kdo jsme a proč to děláme čti ZDE.

Pařátshop do konce roku 2023 bude fungovat durch. Co to znamená? Že budu zpracovávat, balit a posílat vaše objednávky každý den, kdy budou Zásilkovna a Česká pošta úřadovat. Pauza nastane pouze ve dnech 24.-26. prosince a poté 1. ledna.
Poslední zásilky do PPL budou předány 22. prosince a poté až 2. ledna, ale o tom budu informovat individuálně.

Děkuji za vaši přízeň. I když Pařát Productions a Pařátshop nejsou mým zaměstnáním, ke všemu se snažím přistupovat maximálně zodpovědně, profesionálně a nastavovat fanouškovské ceny, za které bych chtěl metal kupovat.
Petr .

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »