PAŘÁT Magazine
Metalový časopis

PAŘÁT ZASEKNE METALOVOU AKCI V ŽAMBERECKÉM PIVOVARU UŽ 11. ZÁŘÍ

37_party_A4Po dlouhé době východočeské město Žamberk zase ohluší nejtvrdší kytary. Stane se tak v pátek 11. září v prostorách místního pivovaru Kanec, kde se uskuteční párty spojená s neformální oslavou narozenin majitele metalového magazínu a vydavatelství Pařát, majícího sídlo v nedalekém Klášterci nad Orlicí, která potrvá až do neděle 🙂
Večer od 20 hodin odstartují místní DEADKILLERS, kteří se na začátku letošního roku rozloučili s dlouholetým zpěvákem. Tento koncert pro ně bude premiérou v sestavě s druhým kytaristou.
Přibližně o hodinu později pivovar zažije masakr masových vrahů z DEFLORACE. Bestie ze severní Moravy morduje své oběti už 23 let a nejčerstvější skalp si připsala loni v únoru, kdy jí pod Pařátem vyšlo album „The Suffering“.
To historie V.A.R. sahá až do osmdesátých let, do období minulého režimu, kdy kapela začala solit první thrashmetalové palby. Nebýt loňského úmrtí kytaristy Šneka, i po 26 letech by V.A.R. hráli ve stejné sestavě. Kdo je víc? Že i ty staré fláky dodnes mají obrovskou sílu, o tom vás V.A.R. přesvědčí nejen v Žamberku, ale také letos přes Vánocemi, kdy Pařát vydá v reedici jejich raná dema a naváže tak na spolupráci, jež loni započala realizací alba „Level 6“. I z něj v pátek jedenáctého zazní několik skladeb.
Samotný koncertní večer potrvá přibližně do půlnoci, ale i poté lze posedět nad žejdlíky speciálního žambereckého piva, které v žádné jiné hospodě neochutnáte. Vstupné na akci činí symbolických 66 korun a 66 haléřů, ovšem kdo bude mít na sobě nějaké oblečení s motivem Pařátu, jako naše poděkování bude mít vstupné zdarma. Pokud jste na facebooku, svojí účast můžete potvrdit zde.

Mohlo by Vás zajímat...
Translate »